THE MIRACLE TOWN TELEVISION

Episode #4

15 mei 2026

Laat de werkelijkheid met rust


In deze vierde en laatste aflevering van de 4 shifts van Identity Shifting gaat het over hoe je kunt stoppen met het checken van de 3D.

In shift 4 komt het aan op het vertrouwen dat het er écht aankomt. 

Hoe zorg je er nou voor dat je niet de hele tijd de ‘werkelijkheid’ checkt en stop met het denken en handelen vanuit je óúde identiteit.

Wat kun je doen als éérst het onvermijdelijke tegenovergestelde zichtbaar wordt?

Hoe kun je steeds opnieuw stappen in je gekozen Identity?

Wat kun je tegen jezelf zeggen als de 3D hapert? 

Hoe stel je jezelf gerust? 

Hoe kun je vertrouwen op iets wat je (nog) niet kunt zien?

Daar gaat deze aflevering over. 

Dit is het begin, maar dit is niet alles. In Miracle Town gaan we dieper:

Hold the pressure, keep the vision.

Alle liefs 

Lou aka ESB 


P.S. ik kan niet wachten om de radio show voor a.s maandag voor je op te nemen. Ik héb me toch een inzichten..! En ik denk zomaar dat jij er ook veel baat bij gaat hebben. Schrijf je hier in op de mailinglijst om de podcast direct in je mailbox te ontvangen. 

P.P.S. We hebben ons aanbod voor de All Access Pass van the Local District aangepast. Het is overzichtelijker en duidelijker nu. 

Bovendien is er een 3-part ‘bridging the gap’ serie bijgekomen waar we in de maanden juni, juli en augustus gezamenlijk mee aan de slag gaan en waarbij je o.a met unieke somatische visualisaties alvast letterlijk in het zenuwstelsel van je gekozen Identity stapt en haar daarmee nú al bent. Dat gaat alle verschil voor je maken.

Tot en met 31 mei krijg je er nog de bonussen Pockets vól met JOY, the Lab of Attraction en de OMGame bij om jezelf deze zomer letterlijk mee te ‘vermaken’.


Neem contact op

We zijn even offline. Laat je bericht achter en je ontvangt zo spoedig mogelijk bericht terug!

Not readable? Change text. captcha txt