THE MIRACLE TOWN TELEVISION
Je kijkt op de verkeerde plek
Welkom bij de derde shift van Identity Based Reality Creation: Je kijkt op de verkeerde plek.
Dit is een van de lastigste stappen omdat we onze 5 zintuigen gebruiken om de realiteit te aanschouwen. Maar daarmee kun je alleen je huidige realiteit waarnemen terwijl je een ándere realiteit wilt creëren. Dit is waar Identity de grootste rol gaat spelen. Je stapt in het híér en nú al in de realiteit die graag zou willen, maar die is dus nog niet zichtbaar anders zou het je realiteit al zijn.
In deze aflevering laat ik je zien hoe je dat doet, want dit is er zo eentje die veel makkelijker gezegd dan gedaan is. Maar door het je te laten zien heeft je onbewuste houvast en kan het makkelijker (leren) vertrouwen op het onzichtbare.
Dit is het begin, in Miracle Town gaan we dieper, maar niet lang meer. Lees vooral The Chronicles van 7 mei even: |
Je kunt nog tot eind mei instappen en ALL IN gaan in the Local District van Miracle Town en alvast beginnen met je gedroomde leven te leven en in de schoenen van je (in shift 1) gekozen Identity te stappen.
Hold the pressure, keep the vision.
Alle liefs
Lou aka ESB
P.S. voor de snelle shifters, straks om 10:00 uur is er een live call in the Local District waar ik live coach en je al je vragen kunt stellen. Er komt uiteraard een replay van.