
HET LAATSTE NIEUWS UIT DE WERELD VAN WONDEREN.
Editie #8
27 mei 2026
WAAROM IK NIET MEER ZO GEÏNTERESSEERD BEN IN MANIFESTEREN.
Hey daar, Lou hier, Ik denk dat ik langzaam maar zeker mijn interesse in manifesteren aan het verliezen ben. Of nou ja… niet in manifesteren zelf. Maar wel in de eindeloze obsessie met: Een obsessie met de buitenwereld. Ik merk dat ik veel geïnteresseerder begin te raken in iets heel anders. De binnenwereld. De 5D realiteit. Subconsciousness en Superconsciousness. Mijn hele fascinatie met Identity Based Reality Creation heeft namelijk iets veel vervullenders in werking gezet dan ik oorspronkelijk dacht: De ontdekking van mijn Empire State Being. Wat weer leidde tot mijn Empire State óf Being en mijn Empire State óf Mind. Het feit dat Lenneke stopt bij Universes Studios en ik nu niet alleen de Creative Director ben, maar ook de CEO. Wat vervolgens weer leidde tot het gedachteconstruct van The Chain of Command. (ik vertel je daar uitgebreid over in de laatste twee afleveringen van The Miracle Town Radio Show) Wat vervolgens weer leidde tot een complete binnenwereld waarin ik mezelf inmiddels eindeloos kan vermaken. En dat voelt veel rijker dan bezig zijn met: Ik wil bezig zijn met metafysica, filosofie, consciousness, psychologie, neuroscience, spiritualiteit, kunst, storytelling en de binnenwereld. Omdat daar letterlijk complete universa te ontdekken zijn. Niet als escapisme. Maar als een manier om werkelijk aanwezig te zijn in mijn eigen (binnen)wereld. Om net zoals vroeger complete werelden te bouwen in mijn hoofd. Misschien is dat uiteindelijk ook waarom het idee van een ‘succesvolle business bouwen’ me momenteel veel minder interesseert, ook al was dat het startpunt. The Empire State Being was wellicht niet bedoeld als een buitenwerelds Empire. Het is veel meer een Inner Empire. En CEO zijn van Universes Studios begint voor mij steeds meer te voelen als CEO zijn over mezelf. De hele Chain of Command op elkaar aan te laten sluiten. Ik smul ervan. Dáár wil ik vertoeven. Ik wil veel meer: Wat niet wil zeggen dat ik niet langer onderdeel wil zijn van een geweldige skyline. Maar ik wil niet langer streven naar het creëren ervan. Ik bén onderdeel van de skyline. Wat ik ook doe. Miracle Town en The Local District in de 3D wereld komen waarschijnlijk nog het dichtst in de buurt van hoe mijn 5D wereld voelt. En inmiddels ben ik heel blij met het persoonlijke en Lonely Planet karakter van The Local District.
Dat het geen plek is waar we allemaal massaal ons leven gaan optimaliseren. Maar een ruimte waarin we onderzoeken wat er gebeurt wanneer je niet voortdurend bezig bent met:
maar met: Je identiteit. Dat is waarom berichten zoals die van Pinkie me ontroeren. In de vorige Chronicle deelde ik al deze van haar.
|
|
Dit zijn de dingen die er voor mij werkelijk toe doen.
En het zijn juist dit soort rustige berichten die me JOY geven:
Berichtjes zoals deze raken me momenteel veel meer dan alle spectaculaire manifestatieverhalen bij elkaar.
Omdat dit voor mij de échte manifestaties zijn.
Kalmte.
Belichaming.
Eindelijk doen wat je altijd al wilde doen.
Ruimte in je lijf voelen.
Jezelf zijn.
Niet alleen een nieuwe identiteit creëren…
maar haar daadwerkelijk kunnen bewonen en belichamen.
En misschien heeft dit uiteindelijk wel veel méér effect op de buitenwereld dan al die spectaculaire manifestaties bij elkaar.
Omdat je hiermee de zenuwstelsels om je heen co-reguleert.
Rust werkt door.
Stabiliteit werkt door.
Belichaming werkt door.
Dit is waarom we van Ideniteit, stabiliteit en het zenuwstelsel onze 'core business' maken in The Local District.
Dus deze zomer gaan we werken met:
Identity Shifting,
Bridging the Gap,
stabilisatie,
somatic work,
de shi(f)t storm,
en alles wat er gebeurt tussen:
“Ik kies een nieuwe identiteit”
en
“dit begint werkelijk mijn normale werkelijkheid te worden.”
Juni: The Gap is niet wat je denkt dat het is
Juli: Ontdek de grootste blokkade die the Gap wijd open houdt
Augustus: Closing the Gap (je bent dichterbij dan je denkt.)
En tot 31 mei krijg je bij je all access pass ook nog:
Pockets vól met JOY
The Lab of Attraction
de OMGame
Daarna verdwijnen die uit The Local District.
Met mijn Locals ga ik all in deze zomer.
En in de herfst laat ik alles weer oplossen in het kwantumveld.
Omdat ik inmiddels heb geleerd dat niet iedere download meteen een businessmodel hoeft te worden.
Sommige dingen willen eerst gewoon in mijn binnenwereld bestaan.
Mijn business is to BE.
Hold the pressure.
Keep the vision.
Alle liefs,
LOU
CEO & Creative Director van Universes Studios
aka ESB
P.S. De bonus is dus alléén nog maar beschikbaar tot en met 31 mei.
P.P.S Als je twijfelt: je bent niet de enige. Veel Locals hebben getwijfeld voordat ze instapten. En bijna allemaal stuurden ze me later een bericht dat ze blij waren dat ze het tóch hebben gedaan. |
P.P.P.S. Je kunt je bij Miracle Town Television eerst wat meer te verdiepen in Identity Based Reality Creation als je wilt. De eerste vier afleveringen over het shiften en stabiliseren van je Identity staan nu op YouTube. P.P.P.P.S. In de Miracle Town Radio Show van aankomende maandag deel ik de drie domino area's in mijn leven waar ik me nu alleen nog op focus. In die van afgelopen maandag neem ik je rechtstreeks mee mijn binnenwereld in en kun je kennis maken met 'Productions'. |
