Happy New Year en mijn MAJOR AHA is here…!

Allereerst natuurlijk een heel gelukkig nieuwjaar. Het grootste geluk vind ik altijd dat iedereen weer veilig thuis is en ben ik vooral blij en dankbaar dat oud en nieuw erop zit…!

En voor mij zit OUD erop (letterlijk niet natuurlijk, ik word steeds ouder en ik ben, nu ik bij Brain Balance ook van alles leer over wat toxines doen met je brein en je lieve lichaam, mijn haar niet aan het verven en laten we het erop houden dat ik me een stuk saaier en ouder voel, maar dat is dan maar iets om het drop it – drop in mee te oefenen…) maar OUD zit er wel op als het gaat om alles wat ik tot nu toe heb gedaan. Mijn boeken zijn in fysieke vorm allemaal uitverkocht, mijn courses gaan allemaal op de plank en ik wentel me in the law of vacuum. Leegte en ruimte creëren zodat het zich kan vullen met nieuwe dingen.

En NIEUW dient zich al aan.

Maar laat ik bij het begin beginnen. Met de MAJOR AHA waar ik je vorige week over schreef en wat de fire starter was al het OUDE eruit en het NIEUWE inluidt.

Het ging als volgt.

Pascal was aan het koken en ik lag op de bank met mijn laptop een serie te kijken. Toen het eten klaar was kwam hij met mijn bord naar de bank zodat ik verder kon kijken. In eerste instantie dacht ik ‘oeh lekker, dan kan ik blijven kijken’ maar vroeg aan hem of hij ook wat ging kijken. Dat ging hij niet.
Op dit moment leek bij mij alles even te vertragen. Er was een kleine ruimte tussen de keuze om met een bord op schoot de serie te blijven kijken of om mijn laptop dicht te klappen en samen met Pas te eten. De laptop trok, maar de ruimte was net groot genoeg om te ‘horen’: ‘ga maar even samen eten, daarna is er nog alle tijd om verder te kijken.’

Helemaal geen spectaculair verhaal he? Een keuze over met een bord op schoot een serie kijken of samen met Pas aan tafel eten? En toch is dit een DEFINING MOMENT. Zo eentje waarvan ik weet dat als ik achteraf ‘connecting the dots’ van Steve Jobs doe, dit een MAJOR DOT gaat zijn.

Ik zal je zeggen waarom.

Dit was zo’n moment waarop het universum zich splitst, zoals dat bij íédere keuze die je maakt gebeurt omdat iedere keuze leidt tot een andere (toekomstige) versie van jou. Iedere keuze leidt naar een ander pad en ieder pad leidt naar een (andere) toekomst. Dit is wat ze bedoelen als ze het hebben over dat alle versies van jou al bestaan in het kwantumveld. De keuzes die je maakt leiden (of lijden) je naar één van de versies.

Déze specifieke keuze splitste het universum dus in een defining moment en een keuze maak je in een split second. Dit is hoe je leven zomaar in een split second kan veranderen.

Enfin.

Eenmaal aan tafel vroeg Pas wat mijn plannen voor mijn business in 2024 zijn.
‘ik weet het niet zo goed’ antwoordde ik hem. ‘Ik wil nog steeds graag Charlie en de Wonderlijke Wetten (af)maken en mezelf de ruimte geven om dat mijn grootste prioriteit te laten zijn.’
Ik vertelde hem over de sale die we (vorige week dus) hadden met 50% korting op alle courses die ik tot nu toe gemaakt en dat het oké liep maar niet spectaculair. Dat het voelde alsof de energie er een beetje uit was terwijl er zulke toffe dingen in zitten. Ik vertelde dat ik op zich ook wel zin zou hebben in iets nieuws maken, alleen een hele nieuwe course, pfff daar had ik even de energie niet voor, bovendien vergt een groot project een hoop tijd en die heb ik nodig om te schrijven en te tekenen.

Nog steeds niet echt een spectaculair verhaal he?

Maar toen vroeg hij het.

‘En de OMGame?’

Ik voelde meteen een rush energie.

‘Oh, de OMGame! Die wil ik nog steeds heel graag maken!’ Maar…

Je moet weten dat de OMGame een spel is dat ik voor mezelf heb gecreëerd om heel gericht SIGNS te zoeken en te vinden en op die manier de verborgen aanwijzingen van het universum te volgen. Ik ben bezig om daar een fysiek kaartspel van te maken. Samen met Rianne Schaap, (van True Colors en Studio Riri) en mijn dochter Sjimmie ben ik al bezig geweest met het ontwerpen van het hoesje en het kaartendeck.

“Maar…ging ik verder tegen Pas, ‘het hele proces van het uitzoeken van papiersoorten, drukkers en de hele logistiek van verpakkingen, inpakken verzenden en hoe krijg ik het in hemelsnaam bij alle winkels, pffffff. Dáár zie ik als een berg tegenop en zou het daarom het liefst met een uitgever doen en het allerliefst in combinatie met Charlie en de Wonderlijke Wetten omdat zij het uiteraard ook in de klas spelen zoals het ik het ook in de klas speel. Maar zo ver ben ik nog niet in dat proces’.

En terwijl ik deze ‘maar’ aan het maren was sloeg het universum me met de MAJOR AHA om de oren (in de oren)

‘OMG!!!’ riep ik uit tegen Pas in het midden van mijn maar.

‘OMG!! DAT IS HET!!’

‘Wat?!’

‘Ik kan héél makkelijk een OMGame Online maken!!!’

‘Ik heb alle illustraties er al voor. Ik kan zó een OMGame Room in Ruzuku maken. Daar kunnen we heel makkelijk iedere week een nieuwe SIGN delen en het allermooiste van alles, wat niet kan met een fysiek product maar wel online is dat OMGamers meteen zélf een foto en hun verhaal kunnen delen onder de SIGN van de week…!!”

“OMG!!!’ Omg’de ik er nog lustig op los, ‘Dan maken we meteen gebruik van de COLLECTIEVE ENERGIE waarmee je éigen vibratie significant verhoogt!!’

OMG!! Dan kun je zó mooi de WET VAN ONEINDIGE MOGELIJKHEDEN zichtbaar maken omdat we het allemaal op een andere plek gaan vinden, op een andere manier de OMGame SIGN van de week gaan manifesteren!’

OMG!! En het geeft INSTANT JOY!! En JOY is een van de hoogste frequenties in het universum! Op die frequentie liggen de AHA’s en EUREKA’s. De wonderen, de ‘toevalligheden’ de ontmoetingen met precies die juiste persoon die je een stap verder kan helpen. Op die frequentie manifesteer je ‘grote manifestaties’ als bijproduct! Het maakt manifesteren leuk, laagdrempelig en het geeft je enorm veel informatie over wat je denkt als het gaat om manifesteren. Op het manifesteren van een SIGN heb je minder ‘neediness’ zitten. Het is niet zo belangrijk als het manifesteren van materie. En zelfs dáár hebben we al beperkte overtuigingen op. Het ene SIGN zien we als makkelijk het andere als moeilijk om te vinden. Maar als we al niet geloven dat we een SIGN kunnen manifesteren wat denk je dan dat je onderbewustzijn vindt van het manifesteren van laten we zeggen een droomhuis?!”

“OMG OMG OMG!!”

Ik zat inmiddels te stuiteren op mijn stoel. Pas was onmiddellijk enthousiast ik ik heb meteen een berichtje ingejubeld in de team app met Sas en Linde.
‘OMG DOEN!!!’ was hun reactie en we zijn er de volgende dag mee aan de slag gegaan.

En zo kon het dus gebeuren dat vorige week ineens ál het OUDE er voor OUDJAAR uitging en het NIEUWE er met NIEUWJAAR in.

Eén keuze. Eén ienieminikeuze. Blijf ik mijn serie kijken met een bord op schoot, of ga ik samen met Pas aan tafel.

That’s it. Een hele doodgewone keuze maar met twee buitengewoon verschillende versies van mij in het kwantumveld tot resultaat. Waarbij de versie van mij die op de bank was blijven zitten daar misschien nu nog wel zat, terwijl de versie van mij die is opgestaan om aan tafel te gaan met nieuwe energie dit resultaat met je deelt:

DE OMGame⚡️!

52 weken lang krijg je iedere week een nieuwe OMGame⚡️ SIGN om te zoeken (en te vinden!)
Voor maar €1,- per week krijg je een jaar lang PURE JOY!

Het is super laagdrempelig, makkelijk vol te houden, en naast al je andere (manifestatie) bezigheden te doen.

Je kunt alles over de OMGame⚡️ HIER lezen.

Pascal schuift net naast me in bed, waar ik je zit te schrijven en ik vertel hem dat ik je schrijf over het grote verschil tussen de versie van mij die was blijven zitten en de versie die is opgestaan om aan tafel te gaan en hij zei:

‘Daarom vind ik de quote van Robert Frost ook zo mooi’:

Two roads diverged in a wood, and I, I took the one less traveled by, and that has made all the difference’.

It has made all the difference indeed…

Zonder die éne keuze was de OMGame⚡️ er niet.

Zonder die ene vraag van Pas: ‘En de OMGame?’ was deze OMGame⚡️ Online versie er niet.

Het heeft dezelfde significantie als de vraag die ik destijds aan mijn pen stelde op 1 september 2018:

Wat is de volgende stap?

Waar niet alleen een OMG antwoord uit mijn pen op de pagina vloeide maar wat een aardverschuiving in mijn leven heeft veroorzaakt.

Zo voelt deze spitsing van het universum nu weer.

Waar het heen gaat weet ik nog niet. Daarom kun je ook connecting the dots alleen achterom kijkend doen. Vooruit kun je het VOELEN. En OMG wat voelt dit goed!

Ik zou het zó leuk vinden als je meedoet met de OMGame⚡️!

Ik las vanmorgen een prachtig stukje van Richard Dotts (2024 is voor mij het jaar van: Connecting the DOTTS, Richard Dotts. Ik had me toch weer laten afleiden maar ben me inmiddels op manifestatie gebied weer alléén in zijn werk aan het verdiepen en TOEPASSEN uiteraard anders werkt het niet en daar ga ik me in 2024 verder aan toewijden.)

“It doesn’t have to start with the world. It could start with you as a single individual. Along with all of us who are collectively in touch with this material, the small group of us could have a disproportionate effect on prevailing levels of consciousness. This is why it is important even for one person to practice, and for one additional person to implement this in his or her life. Ironically, the way to change the world does not stem from drastic action taken by many. It starts with you saying YES to becoming a Universal conduit for manifestations”

Wat zeg je ervan? Wil jij mijn one additional person to implement the OMGame⚡️ zijn?!

Heb een heel fijn nieuw jaar, vol met Magic & Miracles.

Alle liefs

Lou

P.S. In de OMGame⚡️Room staat een welkomstvideo klaar, een bonusles over hoe het universum met je communiceert (zo ‘hoor’ ik dus vooral) en OMGame⚡️SIGN 1 wacht om gevonden te worden. Iedere SIGN krijgt ook een eigen video met een SIGN STORY. (Ik heb gister de eerste drie SIGNS gedaan) En dat vind ik het allermooiste van de OMGame⚡️ONLINE, dat al die wonderlijke OMG verhalen mee gedeeld kunnen worden. En ik heb er alle vertrouwen in dat het fysieke kaartspel er ook komt!

Maar voor nu, let the OMGame⚡️s begin!

XXX

Neem contact op

We zijn even offline. Laat je bericht achter en je ontvangt zo spoedig mogelijk bericht terug!

Not readable? Change text. captcha txt