Het kampvuur van de Wild & Free Society:
De Creative Campfire Community
Een interactieve free-course
waarbij je 100 videolessen ontvangt over een Creatiever, Wilder en Vrijer leven.
Gewoon in het Nederlands.
Gratis en geheel vrijblijvend.
Schuif gerust aan bij het kampvuur …
Je hoeft helemaal niet Creatief of Wild & Vrij te zijn,
alleen maar een behoefte te hebben om meer te luisteren naar het verlangen dat aan je trekt.
Het is niet Wild als in een losgeslagen zelf, maar Wild in je oorspronkelijke, natuurlijke, ongetemde zelf. Dat is wat vrijheid is, en dáár is ruimte voor creativiteit.
Je hoeft er helemaal niet veel tijd voor te hebben,
Je kunt gewoon op elk voor jouw geschikt moment aan het kampvuur schuiven en de video’s bekijken.
Hoef je daar helemaal geen computernerd voor te zijn.
Het is plug & play en gebruiksvriendelijk.
Rond het kampvuur vind je een community van gewone vrouwen die het ongewone (willen) zien in de dagelijkse sleur.
Er is geen verborgen agenda en het verplicht je tot niets.
Je hoeft niet deel te nemen aan de vragen en gesprekken,
je mag er gewoon luisteren en mijmeren als je dat fijner vindt, dat doen er veel meer!
Het kampvuur is en blijft gratis
omdat ik graag wil dat er een plek is waar je waakvlam weer op gestookt kan worden tot een vurig brandend levensvuur en waar we elkaar on fire kunnen houden, wanneer we weer eens vergeten hóe we ook alweer willen leven.
Happy Campers aan het woord:
Light your fire!

Wil je meer expedities, road trips, zwerftochten & ontdekkingsreizen voor je ziel, wil je meer avontuur in je dagelijks leven, ontdekkingstochten maken naar het ongewone in het gewone, je meer verwonderen over de geweldige wereld waar we in leven.
Wil je meer ontspannen, luieren, mijmeren en dagdromen. Wil je creatiever zijn in je denken en doen? Wil je geïnspireerd worden door boeken en films?
Wil je opdrachten en speurtochten en nog veel meer?
Dan kun je je membership uitbreiden voor de Wild & Free Society.